redditwatches.com replica richard mille fake rolex Wholesale Clothing, Cheap Hoodies Lingerie Dresses Jeans & More reallydiamond.com https://www.youngsexdoll.com love doll replica watches replica watches alexaedmon.com
Jak często uprawiać seks w czasie dni płodnych?

Jak często uprawiać seks w czasie dni płodnych?

Wiele par ma spore trudności z doczekaniem się potomstwa. Istnieje jednak wyjątkowo skuteczny sposób, dzięki któremu szanse na zajście w ciążę rosną w sposób znaczący. Mianowicie: wystarczy uprawiać seks w dni płodne. Śluz szyjkowy wykazuje się wówczas takimi właściwościami, które zapewniają najlepsze warunki do bytowania plemników. Aby uprawianie seksu w dni płodne przyniosło zamierzony skutek, trzeba też wiedzieć, z jaką częstotliwością należy to robić. 

Sposób na szybkie zajście w ciążę: uprawianie seksu w czasie dni płodnych

Wiele par bezskutecznie podejmuje starania mające na celu zajście w ciążę, ponieważ oddają się miłosnym uniesieniom akurat w te dni, gdy szanse na zapłodnienie są wyjątkowo niskie lub całkowicie zerowe. Jednocześnie trzeba też zdawać sobie sprawę z tego, że aż 20 procent kobiet zaszło w ciążę dopiero po 12 miesiącach starań. Oznacza to, że żadna para nie powinna się zniechęcać, jeżeli np. po trzech czy czterech miesiącach nie doszło do zapłodnienia. To całkowicie naturalne. Męskie jądra produkują ograniczoną liczbę plemników dziennie, a mianowicie około 6 milionów. Jeszcze do niedawna specjaliści uważali, że w dni płodne najlepiej jest uprawiać seks raz na dwa dni. Inni naukowcy obalili tę tezę i przekonują, że o wiele lepsze rezultaty zapewni współżycie każdego dnia. 

Według nich wpływa to na zmniejszenie destrukcji genów w plemnikach a jednocześnie może zwiększyć ogólną liczbę plemników w męskim nasieniu. Aktualne doniesienia z najpoczytniejszych gazet medycznych wskazują, że najwięcej poczęć następuje wtedy, gdy zbliżenie ma miejsce w dniu owulacji. Co ważne, nie ma tutaj znaczenia częstotliwość współżycia. Najmniej trudności z zajściem w ciążę jest podczas dni płodnych, jednak współżycie podczas innych dni cyklu miesiączkowego również może spowodować, że para doczeka się upragnionego potomstwa. Wielu lekarzy zgodnie podkreśla, że w ciążę z powodzeniem można zajść także zaraz po okresie. Każda kobieta, która chce jak najszybciej zajść w ciążę, powinna bardzo dokładnie znać swój cykl miesiączkowy. Dzięki temu można łatwo obliczyć, kiedy następują dni płodne. W czasie dni płodnych szansa na zapłodnienie jest zdecydowanie najwyższa.

Co zrobić, gdy starania o zajście w ciążę nie przynoszą rezultatów?

Po pewnym czasie od rozpoczęcia starań o doczekanie się potomstwa partnerzy odczuwają już sporą frustrację. Zdarza się, że oboje przerzucają się winą za taki stan rzeczy. Wielu panów reprezentuje pogląd mówiący o tym, iż brak możliwości zajścia w ciążę jest wyłączną winą kobiety. To niezwykle szkodliwy mit. Prawda jest taka, że przyczyna niemożności zajścia w ciążę może leżeć zarówno po stronie kobiety jak i mężczyzny. Aby się przekonać, gdzie leży problem, należy udać się do specjalisty. Jednocześnie zastrzegamy, aby nie kierować się do lekarza zbyt wcześnie. Specjaliści podkreślają, że do lekarza z problemem niepłodności należy udać się dopiero po upływie roku od regularnego współżycia bez stosowania antykoncepcji. Najlepiej, gdy w pierwszej kolejności przebada się mężczyzna. Diagnoza niepłodności u mężczyzn jest znacznie mniej kosztowna oraz w zasadzie bezbolesna. W przypadku kobiet weryfikacja płodności jest bardzo skomplikowaną, czasochłonną oraz bardzo drogą procedurą.

Co zrobić, by zwiększyć płodność?

Zanim udamy się do lekarza, warto również zrewidować swój aktualny tryb życia. Warto wiedzieć, że problemy z zajściem w ciążę mogą być wywołane wieloma zróżnicowanymi czynnikami, takimi jak:

  • stres,
  • niewielka ilość snu,
  • zmęczenie i przepracowanie,
  • nieprawidłowa dieta uboga w warzywa i owoce,
  • palenie papierosów,
  • niska aktywność fizyczna,
  • otyłość, nadwaga,
  • nadużywanie alkoholu,
  • choroby współistniejące: cukrzyca, miażdżyca, zapalenie jąder itd.

Jak widać, lista czynników przyczyniających się do wystąpienia poważnych problemów z zajściem w ciążę jest naprawdę długa. Wszystkie pary, które chciałyby jak najszybciej doczekać się potomstwa, powinny postarać się wprowadzić w swoim codziennym życiu szereg zmian. Z pewnością zaowocują one poprawą płodności.