redditwatches.com replica richard mille fake rolex Wholesale Clothing, Cheap Hoodies Lingerie Dresses Jeans & More reallydiamond.com https://www.youngsexdoll.com love doll replica watches replica watches alexaedmon.com
Problemy ze wzwodem u mężczyzn

Problemy ze wzwodem u mężczyzn

Jeśli odczuwamy kłopoty ze wzwodem, słaba erekcja udaremnia nam osiąganie pełnej satysfakcji z aktywności seksualnej, wstydzimy się rozmawiać z naszą partnerką o swoim problemie, powinniśmy przeczytać poniższy artykuł. Dzięki niemu dowiemy się całkiem sporo o zaburzeniach męskiego wzwodu. 

Metody na kłopoty ze wzwodem

Najważniejsze jest to, żeby zrozumieć iż nie jesteśmy jedynymi osobami, których dotykają problemy ze wzwodem. 

Co to jest erekcja?

To bardzo proste. Podnosi ona penisa ku górze, powoduje jego usztywnienie i utrzymuje w odpowiedniej do aktywności seksualnej pozycji. To zewnętrzny obraz i rezultat tego, co odbywa się w środku.

A co tam się właściwe dzieje?

Do jamistych ciał członka, z których jest on złożony dopływa krew i je wypełnia. Jednocześnie zablokowaniu ulega odpływanie krwi z penisa. Co z tego wyniknie? Wynika z tego, iż sprawność penisa nie jest zależna od niego samego, niemniej od kondycji, w jakiej jest układ krążenia, a konkretniej krwionośnych naczyń. Skąd możemy wiedzieć, kiedy krew ma dopływać do penisa i spowodować wystąpienie erekcji? Dzieje się to dzięki sygnałom docierającym do mózgu podnieconego mężczyzny do nerwowych zakończeń, które usytuowane są w penisie.

Kłopoty ze wzwodem w statystycznym ujęciu

Statystycznie rzecz ujmując, na kłopoty ze wzwodem zaczyna narzekać coraz większa ilość panów. Ponad pięćdziesiąt procent, to mężczyźni między 40 a 70 rokiem życia. Bardzo często taki kłopot dotyczy także młodych panów poniżej czterdziestego roku życia. Problemy ze wzwodem powinny nas zaniepokoić, jeżeli występują zbyt często, długo i w regularnych odstępach czasu. Według zgromadzonych statystyk, o zaburzeniu mowa jest wtedy, kiedy 25 procent prób seksualnego współżycia kończy się po prostu niepowodzeniem. Kłopoty ze wzwodem nierzadko mylone są z osłabieniem albo czasowym zanikiem potencji w czasie seksualnego stosunku u panów będących w wieku powyżej 60 lat. Dwa wymienione zjawiska, chociaż wyglądają dosyć podobnie, nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego. Kłopoty ze wzwodem to zaburzenie, zaś słabsza potencja podczas stosunku u panów po sześćdziesiątym roku życia to naturalna zmiana, która dokonuje się w przypadku każdego męskiego organizmu. Statystyczne szacunki ukazują, iż z kłopotami ze wzwodem mierzy się ponad 3 miliony naszych rodaków. A ilu spośród nich się leczy? Niestety to zaledwie 240 tysięcy.

Wstydliwy kłopot

Pomimo ciągle rozwijającej się medycynie i możliwościach pomocy, problemy związane ze sferą seksualną są ciągle przyczyną wstydu u mężczyzn. Nie mamy pojęcia jak na ich temat rozmawiać, dokąd ich po pomoc. Na temat tego typu problemów najlepiej będzie porozmawiać z lekarzem specjalistą seksuologiem albo urologiem. Gabinetów i poradni, które oferują pomoc specjalistyczną w takim zakresie, jest zdecydowanie coraz więcej. W sieci działają witryny internetowe, na których możemy dokonać wstępnej i samodzielnej diagnozy. Anonimowe odpowiadanie na parę pytań umożliwi wstępne zorientowanie się w sytuacji oraz zaplanowanie dalszych kroków.

Z czego wynikają kłopoty ze wzwodem?

Niestety takie problemy nie będą mieć jednej konkretnej przyczyny, którą możemy szybko określić i wyeliminować. Bardzo wrażliwa seksualna sfera reaguje na różnorodne czynniki, które występują razem. Generalnie rzecz ujmując, możemy stwierdzić, iż im starszy będzie mężczyzna, tym większe prawdopodobieństwo fizycznego podłoża jego problemów ze wzwodem. I odwrotnie, im młodszy mężczyzna, tym bardziej prawdopodobne są psychiczne przyczyny takiego problemu.